banner311

Özdemir’den Atama Açıklaması!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan yardımcısı ve Kayseri milletvekili İsmail Özdemir, MHP İl Başkanlığına atanan Adnan İncetoprak’ı tebrik etti. Özdemir, görevden alınan Serkan Tok’a da teşekkür ettiklerini söyledi.

Özdemir’den Atama Açıklaması!

Milliyetçi Hareket Partisinde hareketli saatler yaşanıyor. Görevden alına Serkan Tok’un yerine Adnan İncetoprak görevlendirildi. Ankara’ya giden ve görevlendirme yazısı alan İncetoprak çalışmalara başladı. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan yardımcısı ve Kayseri milletvekili İsmail Özdemir, “ Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığı’na, Sayın Genel Başkanımızın takdir ve tensipleriyle Sayın Adnan İncetoprak atanmıştır. Kendilerine başarılar diliyoruz.

Cenab-ı Allah yardımını esirgememesin, hayırlara vesile kılsın. Önceki dönem İl Başkanlığı görevini yürüten Sayın Serkan Tok’a bu zamana kadarki hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Ayrıca yine Sayın Genel Başkanımızın talimatlarıyla 2 Ekim 2021 tarihinde Kayseri merkezli olarak yapılacak bölgesel istişare toplantısı hazırlıklarına da başlamış bulunuyoruz. Rabbimiz utandırmasın, Milliyetçi Hareket’in sevdamız olan Kayseri’deki gayretini ve başarısını arttırsın, dava arkadaşlarımızı ve hemşerilerimizi bizlerden razı eylesin, Cumhur İttifakı’nın milletimiz için üstlendiği büyük sorumlulukta muvaffakiyetini bizlerden esirgemesin.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289