banner311

Özer: 3Y Oldu 4Y!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, zam öncesi akaryakıt istasyonları önünde oluşan kuyruklar ile ilgili açıklama yaptı. Ak Parti hükümetini de eleştiren Özer, 3Y Oldu 4Y! Yani yoksulluğa, yolsuzluğa, yasaklara bir de "yüzsüzlük" eklendi!”dedi.

Özer: 3Y Oldu 4Y!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, zam öncesi akaryakıt istasyonları önünde oluşan kuyruklar ile ilgili açıklama yaptı. “Zamlarla ilgili benzin istasyonlarında bir kuyruk yok. Kuyruk nereden kaynaklanıyor biliyor musun? Araç sayısı fazla ondan kaynaklı” yönünde açıklamalar yapan AKP Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir’in açıklamalarına sert tepki gösterdi. İl Başkanı Özer, açıklamasında “3Y oldu 4Y.. Yani yoksulluğa, yolsuzluğa, yasaklara bir de "yüzsüzlük" eklendi” dedi. Özer, " AKP Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, daha önce "Bizden önce doğalgaz hangi ildeydi. Kaç vilayetteydi. Biz şimdi bütün ilçelere aktarıyoruz… Bizim iktidarımızdan önce birçok kurumda kalorifer yoktu” açıklamasıyla gündeme gelmişti.

DUYARSIZLAŞTILAR, HALDEN ANLAMIYORLAR

Milletvekili İbrahim Aydemir, vatandaşların zam öncesi akaryakıt istasyonları ününde oluşturduğu kuyrukları araç sayısının fazla olmasına bağlayınca açıklama yapan CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, “O kadar duyarsızlaştılar ki! Halden anlamıyorlar, vatandaşı dinlemiyorlar. Saraylardan, lüks, ballı yaşamlarından çıkıp, gerçekleri görmüyorlar. Yanlışlarla yola devam ediyorlar. 3Y oldu 4Y. Yani yoksulluğa, yolsuzluğa, yasaklara bir de "yüzsüzlük" eklendi. Milletin aklıyla, haliyle alay etmeye devam ediyorlar. Biri bitiyor, diğeri başlıyor. Hakikaten uçuyorlar, uçuruyorlar! Şimdi de AKP Milletvekili İbrahim Aydemir, “Zamlarla ilgili benzin istasyonlarında bir kuyruk yok. Kuyruk nereden kaynaklanıyor biliyor musun? Araç sayısı fazla ondan kaynaklı" diyor. Bu düzenin artık gideri yok. Halkın iktidarı yakın.” şeklinde açıklama yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289