banner257

Özer: Tehditlerinize Pabuç Bırakmayacağız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin (Mansur Yavaş dikkat etsin. Bir ülkücünün nefesi ensesinde olacak) açıklamasına tepki gösterdi. Bahçeli’yi racon kesmekle suçlayan Özer: "Tehditlerinize papuç bırakmadık, bırakmayacağız" dedi.

Özer: Tehditlerinize Pabuç Bırakmayacağız

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, yaptığı yazılı açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Ankara Büyükşehir Belediye Bakanı Mansur Yavaş'a yönelik ' Ülkücülerin nefesi ensesindedir' şeklinde ifadeleriyle ilgili konuştu. Siyasetin sorunlara çözüm üretmesi gerekirken, millet için çalışan insanların tehdit edildiğini savunan Özer, “Uyguladıkları sorunlu siyaset havası yerelde de yine 'karanlık' yüzünü gösteriyor. 'Türkiye sanki kabile devletiymiş' gibi yaptıkları yanlarına kâr kalan suç örgütü liderleri ve suç örgütü lideri sevenlerin tehditleri havada uçuşuyor. Şimdi de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş tehdit ediliyor. AK Parti'li Belediye Başkanı tarafından, Akkışla İlçe Başkanımız Mehmet Arslan için 'vurun emri' verildiği iddiası da hala karşımızda duruyor!” diye konuştu.

Bu tür söylemlerle milletin ayrıştığını ve gerildiğini belirten CHP İl Başkanı Ümit Özer, tehditlere boyun eğmeyeceklerini söyledi. Özer, “Tehdit eden edene. Kendilerince 'racon' kesen kesene! Artık sizin gibi düşünmeyen herkesi yaftalamaktan, karalamaktan, tehdit etmekten vazgeçin. Bu milleti daha fazla germeyin. Ülkeyi karanlığa sürüklemeyin. Alayınızdan korkmuyoruz. Türkiye’nin birleştirici gücü CHP'de halk için Hak, hukuk, adalet için mücadeleye devam. Milim geri adım atmayacağız. Hem genelde hem yerelde tehditlerinize pabuç bırakmadık, bırakmayacağız" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2021, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289