banner311

Özhan’dan Anlamlı Teklif

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Meclis Üyesi Erhan Özhan, üniversite öğrenimi için Kayseri’ye ilk kez gelen öğrencilere yönelik bir proje geliştirdi.

Özhan’dan Anlamlı Teklif

İYİ Parti’li Özhan “Kayseri’ye Hoş Geldin” adında, şehrimize üniversite okumak için gelen öğrencilere Kayserimizi tanıtmak ve Kayseri’nin üniversite şehri kimliğine bürünmesi adına Büyükşehir Belediyesine bir teklifte bulundu. Üniversiteliler için Kayseri’ye Hoş geldin Kartı. Erhan Özhan, ”Şehrimize değer ve zenginlik kazandıran Üniversite öğrencilerinin, aynı zamanda Kayserinin birer kültür elçisi olacağını unutmamak gerek. Onlar misafirimiz olduğu kadar, hemşehrimiz aynı zamanda. Kayseri’nin bir “üniversite şehri” kimliğine bürünmesini istiyorsak, Kayseri’de “üniversiteli olmanın” bir ayrıcalık olduğunu onlara hissettirmemiz gerekiyor. İçinde yaşadığımız ekonomik zorluklar da dikkate alınarak; Bu noktada Büyükşehir Belediyesini öğrenciler için “Kayseri’ye Hoş geldin Kartı” hazırlamaya davet ediyorum.” İfadelerini kullandı. Özhan yapmış olduğu açıklamada, öğrencilere bu kartla sağlanmasını talep etikleri imkânları şu şekilde sıraladı:

Ücretsiz 38 binişlik şehir içi ulaşım bileti.

Erciyes Kayak Merkezi ücretsiz 38 çıkış bileti.

Büyükşehir ve Merkez İlçe Belediyelerinin sosyal tesislerinde ve büfelerinde kullanılmak üzere yüzde 38 indirim avantajı.

Öğrenci evlerinde yüzde 38 Su faturası indirimi.

Kayseri tarihi, doğal ve kültürel merkezleri ile ilçelerine ücretsiz tanıtım turları."ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289