banner257

Özhan’dan Gözbaşı’na Tepki

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, İstanbul’da evine 1,5 saat yürüyerek ulaşabildiğini ve yöneticilere tepki göstermişti. Başkan Gözbaşı’nın bu açıklamasına İYİ Parti Bünyan İlçe Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi İyi Parti Meclis Üyesi Erhan Özhan’dan geldi.

Özhan’dan Gözbaşı’na Tepki

İstanbul’da yolda kaldığı anları sosyal medya hesabından paylaşan Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, İstanbullu yöneticilere tepki gösterdi. Kayseri’ye İstanbul’dan daha fazla kar yağdığını fakat yolların hiç kapanmadığını ifade eden Gözbaşı, “İstanbul ana arterler bile kar nedeniyle kapalı. Evime ulaşmak için gece 1,5 saat yürümek zorunda kaldım. Oysa Kayseri’mize daha fazla kar yağar ve yolların kapandığını hiç hatırlamam. Şehrimize hizmet edenleri bir kez daha takdir ettim” ifadelerini kullanmıştı.

Başkan Gözbaşı’nın bu açıklamasına İYİ Parti Bünyan İlçe Başkanı Erhan Özhan dan tepki geldi. Özhan, “Berna Gözbaşı Kayseri'ye İstanbul'dan daha çok kar yağdığını fakat yolların hep açık olduğunu söylemiş. Gülüyorum sadece başka birşey söylemiyorum. Berna hanım Kayseri'ye 3 gündür kar yağmaz , 3 gündür televizyondan İstanbul'u izliyoruz... İnsan siyasi bir cümle kurup tarafını belli etmek istediğİnde işte böyle somut gerçekleri bile değiştirebilir. Erciyesle kıyasladıysanız o ayrı. Neyse, İstanbul Ankara arasında kalsaydınız hükümete 1 cümle edebilir miydiniz yine?”dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2022, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner340