banner257

Özhaseki’den Kılıçdaroğlu’na Cevap

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Belediye Çalıştayı için Kayseri’de bulunan CHP Genel Başkanı’nın erken seçim talebine cevap verdi. CHP’li belediyelerin Kayseri’den öğreneceği çok şey olduğunu belirten Özhaseki, “Kemal bey biraz sabrederse 1 - 1,5 sene sonra seçim var” dedi.

Özhaseki’den Kılıçdaroğlu’na Cevap

“ÇALIŞTAY YAPMAK İÇİN KAYSERİ’Yİ TERCİH ETMELERİ, İSABETLİ BİR KARAR OLMUŞ”

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla yapılan CHP Belediye Başkanları Çalıştayı, Kayseri’de devam ediyor. Çalıştaya, Ankara, İstanbul, Adana ve Mersin belediye başkanları başta olmak üzere 215 il ilçe belediye başkanı Kayseri’de esnaf ziyaretlerinde bulundu. Adalet Kalkınma Partisi (AK Parti) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, CHP’nin Kayseri programı hakkında konuştu. “CHP’li belediyelerin çalıştay yapmak için Kayseri’yi tercih etmeleri, isabetli bir karar olmuş” diyen Özhaseki, “Çünkü Türkiye'de örnek belediyecilik yapılan, yıllardır eser ortaya konulan ve adeta devrim gibi bir değişim yaşanan şehirden öğrenecekleri çok şey var” dedi.

YENİLEN PEHLİVAN GÜREŞE DOYMAZ

Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun Kayseri’de söylediği “Erken seçim kararı, dövizi düşürür” açıklamalarını da değerlendirdi. Konuyla ilgili Özhaseki, “Kaçıncı kez yenildi kaçıncı kez seçime girdi ben sayısını unuttum. Ama yenilen pehlivan güreşe bir türlü doymazmış. Kemal beyin yapmaya çalıştığı şu; bu pandemi döneminden oy devşirebilir miyiz derdi içerisindeler. Asgari ücretle birlikte herkes işinde ve gücünde mutlu bir şekilde devam ediyor. Kemal bey de biraz sabrederse 1 - 1,5 sene sonra seçim var” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ercan güneş
ercan güneş - 1 ay Önce

siz önce halefinizin "ütünüzün bozulmaması" için üstü örtülen yalan beyanınızın hesabını verin. borcu yoktur diye yalan söyleyerek yaptığınız belediyecilik mi örnek alınacak.

SIRADAKİ HABER

banner289