banner311

Ümit Özdağ: Biz Yaşanan Devlet Krizini Aşacağız

Ayyıldız Hareketi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İsmail Koncuk ve beraberinde ki heyetle birlikte bir dizi program gerçekleştirmek üzere Kayseri'ye geldi.

Ümit Özdağ: Biz Yaşanan Devlet Krizini Aşacağız

Yeni kurulacak olan partilerinin tanıtımı ve Kayseri'de ki teşkilatıyla istişarelerde bulunmak üzere Kayseri'ye gelen Ayyıldız Hareketi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İsmail Koncuk, sabah basın mensuplarıyla buluştu ve önemli açıklamalarda bulundu. Kayseri'de gerçekleştirecekleri ziyaret kapsamında sivil toplum kuruluşlarını ve esnafları ziyaret edeceklerini dile getiren Özdağ," 26 Ağustos'ta partimizi kuracağımızı açıkladık, ama bildiğiniz gibi Ayyıldız hareketi 19 Mayıs'ta yola Anıtkabirden çıktık. Biz bilim birlik ve barış diyerek bugün ağır şekilde ayrışmış cepheleşmiş aziz Türk milletinin tekrar Milli birlik ve beraberliği sağlamak için buradayız, özetle biz yaşanan devlet krizini aşacağız" dedi.

Son 10 senede Anadolu’ya gelen 8 milyonu aşan Milli birlik ve beraberliğimizi tehdit eden ve ekonomimize de tehdit oluşturan bu sorunlara tavizsiz çözüm bulacaklarını söyleyen Özdağ," Suriyeliler Suriye ye dönecekler, Türkiye'de bir tane Suriyeli kalmayacak buna izin vermeyeceğiz. Kayseri Anadolu’muzun bağrında derinliklerinde bir Türk kentidir, son bin senede hiç düşman ayağı basılmamış bir şehirdir, insanları çalışkandır, cesurdur ve girişicidir. Anadolu’nun derinliklerinde ki Kayseri'de bile bugün nüfusun büyük bir bölümünü Suriyelilerin oluşturduğunu görüyoruz, kendi GETO'larını kurmuş durumdalar, Suriyeliler kente geldikten sonra bu kentte suç oranlarının arttığını görmekteyiz ve biz bu duruma çözüm bulacağız 1 sene içerisinde bir tane bile Suriyeli bırakmayacağız" ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289