YRP'li Kılınç İle Cabbar Arasında Gerginlik!

Yeniden Refah Partisi Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç, Develi Belediyesi yaptığı basın açıklamasıyla insanların aklıyla alay ediyor diyerek sert eleştirilerde bulundu.

YRP'li Kılınç İle Cabbar Arasında Gerginlik!

Başkan Kılınç, "Develi Belediyesi; 'Bazı sosyal medya hesaplarında çıkan asılsız haberlerden dolayı bu basın açıklamasının yapılması gereği hasıl olmuştur' diyerek olayı yalanlamış yine aynı açıklamada 'bahsi geçen personel kurumumuzda göreve başlamış' diyerek olayı doğrulamış ve bu tezat açıklamasıyla da insanların aklıyla alay etmiştir." dedi. Yeniden Refah Partisi Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç, Develi Belediyesinin sosyal medya hesabı üzerinden özel kalem ile alakalı yaptığı basın açıklamasının bir bölümünde "Belediyemiz ihtiyacına binaen 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 59. Maddesine istinaden bakanlık atama onayı ile bahsi geçen personel kurumumuzda göreve başlamış ancak beklenen uyum ve performansı sağlayamamış ve kendi isteği ile nakil talebinde bulunmuştur. Bu doğrultuda başka bir kuruma nakli gerçekleştirilmiştir" açıklamasına;

Bahsi geçen "Nebi Altun" kim?

Kimin yakınıdır?

Develili o kadar işsiz genç varken neden o "bahsi geçen" vatandaş işe alındı? diyerek eleştirilerde bulundu. Başkan Kılınç "Cumhur ittifakı ve Develi Belediyesine ,Verdiği vaatlerin hiçbirini yerine getirmeyen, Erciyes'te 80 dekar ve Yeni Hayat mahallesinin arazilerine ve Develi'mizin hiçbir şeyine sahip çıkmayan ve Develi Belediyesini paravan olarak kullanan Mehmet Cabbar'ın kendisi vermiştir Develi Develi olalı Develi Belediyesi bu kadar aciz duruma düşmemiştir, kendisine düşen onurlu bir şekilde istifa etmektir" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER