YRP’li Kılıç’tan Cabbar’a Sert Eleştiri

Yeniden Refah Partisi Develi ilçe Başkanı Mahmut Kılınç, yaptığı açıklamada, “ Devlet malına sahip çıkmayan bir yöneticinin "ben devletimin yanındayım" paylaşımını samimi bulmuyorum.”dedi.

YRP’li Kılıç’tan Cabbar’a Sert Eleştiri

Yeniden Refah Partisi Develi ilçe Başkanı Mahmut Kılınç devlet malına sahip çıkmayıp sosyal medya hesabından ise ben devletimin yanındayım paylaşımını yapan yöneticileri "devlet malına sahip çıkmayan yönetici ekonomiye en az dış güçler kadar zarar veriyor" diyerek sert eleştirilerde bulundu. Kılınç açıklamasında "Dış güçlerin saldırısıyla ekonomi olarak ülkemiz çok zor süreçten geçiyor, ülkemizin ekonomi olarak zor sürece girmesinde dış güçler kadar, devletin malına sahip çıkmayan ihalede usulsüzlük yapan, yandaşlık yapan, torpilcilik yapan, devletten bu millete hizmet etmek ve devletin malını korumak için maaş alıp da yandaşçılık yapan, devletin malını çar çur eden yönetici amir memur devlet malına sahip çıkmayan herkesin payı var. Devlet malına sahip çıkmayan bir yönetici amir memur bunlardan bir tanesi de "Başkan Cabbar "sonrada çıkmış "ben devletimin yanındayım" paylaşımı yapıyor, devletin malına sahip çıkmayanların ben devletimin yanındayım paylaşımını samimi bulmuyorum. Ülkemiz evet ekonomi olarak çok zor süreçten geçiyor millet her zamanki gibi taşın altına elini değil gövdesini koyuyor, İdareciler, Belediye Başkanları ve sayın Cabbar'da yandaş zengin etmek için yüksek yüksek fiyatlara ihaleleri vermeyerek, rantçılık yapmayarak, torpilcilik yapmayarak, devletin malını parasını pulunu çar çur etmeyerek, kemer sıkmaya gitsin yüksek fiyatlı yemekli organizasyonları bıraksın, maaşınızdan fedakarlık yapın ki o idarecilerin belediye başkanlarının devletin yanında olduğunu elinizi taşın altına koyduğunuzu bilelim. Lafla ben devletimin yanındayım paylaşımını kimse samimi bulmuyor, bu millet idarecilerden icraat bekliyor" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa baş
mustafa baş - 2 hafta Önce

dış güçler mi dövize endeksli yol köprü yapın dedi. dış güçler mi saraylar yapın dedi. dış güçler mi hiç yolcusu olmayan havaalanı yapın dedi. geçin bu masalları. yağ gaz benzin satışlarına kısıtlama geldi. bize uygulanan ambargo mu var savaşta mıyız ne varda satışlara kısıtlama geldi. her iki cihanda hakkımız haram olsun iki cihanda gün görmeyin.

SIRADAKİ HABER

banner289