banner257

BAL GRUPLARI BELİRLENDİ

Bölgesel Amatör Ligine katılan 266 takım, 9 ayrı bölgede, 4 takımlı 12, 5 takımlı 22 ve 6 takımlı 18 grupta olmak üzere toplam 52 grupta müsabakalarını oynayacak.

BAL GRUPLARI BELİRLENDİ

4 takımlı gruplar üç devreli lig usulüne göre, 5 ve 6 takımlı gruplar çift devreli lig usulüne göre oynanacak. Her grubun birincisi olan takım bölge birinciliği müsabakalarına katılmaya hak kazanırken, grupta en altta yer alan takım kendi ilinin yerel ligine dönüş yapacak. Bölge birinciliğine katılma hakkı kazanan 52 takım, 5 takımlı 2 ve 6 takımlı 7 grup olmak üzere toplam 9 tarafsız grup merkezinde bölge birinciliği müsabakalarını oynayacaklar. 9 bölge birincisi TFF 3. Lig 'e çıkma hakkı kazanacak.

FİKSTÜR ÇEKİMİ 26 MART CUMA GÜNÜ

2020-2021 Sezonunda Bölgesel Amatör Lig 'e 7 ve daha fazla takımla katılan illerin hangi grupta yer alacaklarının kuraları ve tüm grupların fikstür çekimi 26 Mart 2021 Cuma günü Saat:15.00’da İstanbul 'da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde kulüp temsilcilerinin katılımı olmadan yapılacak olup, TFF 'nin youtube kanalından canlı yayınlanacak.

KAYSERİ TAKIMLARI 6. BÖLGE 5. GRUPTA MÜCADELE EDECEK

Kayseri'yi BAL 'da temsil edecek olan Talasgücü Belediyespor, Emar Grup FK, Yahyalıspor ve Develispor 5. grupta mücadele edecek. Kayseri ekipleri farklı şehirden takımlarla oynamayacak. Aynı grupta birbirleriyle karşılaşacaklar. Kayseri takımları maçlarını, 4 takımlı grupta üç devreli lig usulüne göre oynayacak. Grupta birinci olan takım bölge birinciliği müsabakalarına katılmaya hak kazanırken, sonuncu takım ise küme düşerek Süper Amatör 'e dönüş yapacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310