banner257

BÜNYAN KIZ VOLEYBOL TAKIMI SAHAYA İNİYOR

Deplasmanlı Bölgesel Bayan Voleybol Ligi'nde, Bünyan ve Bünyan Belediyesi'ni temsil edecek Bünyan Kız Voleybol takımı antrenmanlara başladı.

BÜNYAN KIZ VOLEYBOL TAKIMI SAHAYA İNİYOR

Antrenör Kadir Aydın ve Belediye Meclis Üyesi Nagehan Altun ile Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun'u ziyaret eden genç sporcular, müsabakalar öncesi yapılan hazırlıklar hakkında bilgi verdiler. Başkan Özkan Altun, kurulan takımın kısa sürede üst liglere yükseleceğine inandıklarını ifade ederek," İlçemizde spora gönül vermiş başarılı gençleri görmek bizleri çok mutlu ediyor. Şimdiye kadar üzerimize düşen her konuda yanlarında olduğumuz takımımız ve sporcularımızın, yarışacakları yeni kulvarda da destekçileri olmaya devam edeceğiz." dedi.

İlçe sakinlerinden genç oyuncuları sahada yalnız bırakmamalarını isteyen Başkan Özkan Altun;"Bünyan Kız Voleybol Takımı'mızın, yakın zamanda başlayacak olan müsabakalarda, bizleri en iyi şekilde temsil edeceğine dair şüphem yok. Gençlerimiz elde edecekleri başarılarla bizleri gururlandıracaktır, buna yürekten inanıyor, başarılar diliyorum." diye konuştu.

Antrenör Kadir Aydın ve takım oyuncuları ise verdikleri desteklerden dolayı Başkan Altun'a teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310