banner257

Büyükkılıç'tan Kayserispor'a Pankartlı Destek

Yukatel Kayserispor ile Trabzonspor arasında geçecek karşılaşma öncesinde Büyükşehir Belediyesi’nden şehrin takımına pankartlı destek verildi. Kentin birçok bölgesine billboardlar ve pankartlar asıldı.

Büyükkılıç'tan Kayserispor'a Pankartlı Destek
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 10 Mayıs Salı günü Trabzonspor ile oynanacak Türkiye Kupası maçı öncesi ‘inanıyoruz’ temalı billboard ve pankartlar ile Yukatel Kayserispor’a destek oldu.
‘17 FARKLI NOKTADA DESTEK BİLLBOARD VE PANKARTLARI’
Şehir merkezindeki 17 farklı noktada astığı ‘İnanıyoruz’ mesajlı pankart ve billboardları ile Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final İkinci Maçı’nda, rakibi Trabzonspor ile karşı karşıya gelecek olan Yukatel Kayserispor’a destek çıkan Başkan Büyükkılıç, 10 Mayıs Salı günü Kadir Has Stadyumu’nda saat 20.30’da başlayacak karşılaşma öncesi futbolcular ve teknik heyeti yüreklendirdi.
‘BÜYÜKKILIÇ’TAN KARŞILAŞMAYA HEM DAVET HEM DE DESTEK’
Şehir merkezindeki cadde ve sokaklar, üst geçitler, Kayseri Kalesi, kavşak ve yol kenarları gibi noktaları destek pankart ve billboardları ile donatan Başkan Büyükkılıç, üzerinde ‘Haydi Kayseri, Kupa Maçına’ ve ‘İnanıyoruz’ yazılı pankart ve billboardlar ile hem Kayserilileri karşılaşmaya davet etti, hem de takıma destek verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER