banner257

Çamlı: Kayserispor’u Sahipsiz Sanmasınlar

Süper Lig takımlarından Yukatel Kayserispor'un Göztepe ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından konuşan Asbaşkan Ali Çamlı, " Biz hakeme falan sığınmak istemiyoruz. Ama Kayserispor’u sahipsiz sanmasınlar. Kayserispor çatır çatır top oynuyor" dedi.

Çamlı: Kayserispor’u Sahipsiz Sanmasınlar

Kayserispor Asbaşkanı Ali Çamlı müsabakanın ardından stadyum çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, " Biz hakeme veya bahanelere sığınmak istemiyoruz. Kayserispor çatır çatır top oynuyor. Taraftarın hoca ile ilgili sıkıntısı var galiba. Hoca daha ne yapacak? Hocanın ne yapması gerektiğini söylesinler de biz de bilelim. Takımda sakatlıklar var. İlk 11'de giyebilecek 5 futbolcumuz sakat. Hocanın daha ne yapması gerekiyor, ben anlamış değilim. Seyirciyi sağ duyuya davet ediyorum, el insaf. Hakem konusunda fazla konuşmak istemiyoruz ama orada faul Campanharo'ya yapılıyor, hakem rakibe veriyor. Olmayan faulden bir serbest vuruş ve giden 2 puan. Anadolu takımları yada Kayserispor çok efendi diye sahipsiz sanmazınlar. Gereken tepkiyi de gösteririz. Gencecik hakemler fakat onların da çok daha dikkatli olmaları lazım. Hosseini'ye rakip dirsek atıyor, çok önemli bir atağın kesilmesini sağlıyor, hakem oyunu devam ettiriyor. Bizim bugün 2 puanımız verilen yanlış hatalar nedeniyle gitmiştir" diye belirtti.

" BU HOCA BAŞARILI OLACAK, BU TAKIM BAŞARILI OLACAK "

Asbaşkan Ali Çamlı konuşmasını şöyle tamamladı, "Biz federasyon nezninde de başka şekilde de tepkimizi ortaya koyarız. Bugün iyi bir hakem performansı izlemedik ama yine de canları sağ olsun. 2 puanımız gitse de Kayserispor iyi yolda. Hikmet hoca Türkiye'nin en iyi hocalarından bir tanesi. 'Hoca değiştir, bunu gönder şunu getir' böyle bir şey yok arkadaşlar. Bu hoca başarılı olacak, bu takım başarılı olacak hepimiz alkışlayacağız" diye konuştu.(BGC)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fikret AYDIN
Fikret AYDIN - 2 ay Önce

Hoca başarılıdır

SIRADAKİ HABER

banner289