banner311

Gözbaşı: Biraz’da Bizi Yazın!

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Twitter üzerinden paylaşım yaparak ulusal basından gelen temsilcilerin kendisine yönelttiği sorular üzerine tepki gösterdi. Gözbaşı, "Diğer Anadolu kulüpleri aslında tarih yazıyor. Biraz da bizi yazın lütfen" ifadelerini kullandı.

Gözbaşı: Biraz’da Bizi Yazın!

Yukatel Kayserispor Kulübü Başkanı Berna Gözbaşı, Twitter üzerinden tweet dizisi (flood) şeklinde yaptığı paylaşımda ulusal basından gelen temsilcilerle yaptığı görüşmelere vurgu yaparak, bu görüşmelerde kullandığı ifadelerin ertesi gün basında yer bulmasını eleştirdi. Gözbaşı, İstanbul'da bulunan kulüplerin yanı sıra Anadolu kulüplerinin de gündeme getirilmesi gerektiğinin altını çizerek "Arkadaşlar, Türk futbolunu dipten kurtarmak istiyorsanız artık Anadolu'ya kulak verin" ifadelerine yer verdi.

Gözbaşı'nın paylaşımı ise şu şekilde: "Kayserispor'umuzun sponsorluk lansmanına İstanbul'dan, Ankara'dan gazeteci arkadaşlar geliyor. Oturuyor sohbet ediyoruz. Kayserispor'umuzu konuşuyoruz dakikalarca. Alt yapımızı, Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'ni, tesislerimizi, sponsorlarımızı, taraftarlarımızı, ürünlerimizi, formamızı, yokluklardan bugünlere gelmeyi konuşuyoruz. Bir ara dört büyüklerde en iyi transferi kim yaptı, Beşiktaş hazırlık maçını soruyorlar. Ben de sohbet ortamında birkaç saniye gözlemimi söylüyorum. Ertesi gün şu şampiyon olur bu iyi bu kötü diye açıklama yapmış gibi gibi manşet yapıyorlar. Arkadaşlar, Türk futbolunu dipten kurtarmak istiyorsanız artık Anadolu'ya kulak verin. Bırakın artık bu takıntıyı. Biz Kayserispor için mucizelere imza atıyoruz; çok iyi biliyorum, komşularımız, diğer Anadolu kulüpleri aslında tarih yazıyor. Biraz da bizi yazın. Lütfen..."dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289