banner311

Hakemler İle Antrenörler Futbol Maçında Karşılaştı

Kayseri'de gelecek sezon Süper Amatör Küme'de mücadele edecek olan takımların idarecileri ve antrenörleri ile futbol hakemleri futbol maçı yaptı.

Hakemler İle Antrenörler Futbol Maçında Karşılaştı

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Kayseri Şubesi üyeleri futbol maçında rakip oldu. Sümer sahasında oynanan karşılaşma sonrası hakem ve antrenörler ve idareciler yemekte bir araya geldi. Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mutlu Önal, "Süper Amatör Küme takımları antrenör ve idarecilerinden oluşan takımla hakem arkadaşlarımız futbol maçı yaptık.

En büyük sıkıntılarımızdan biri amatör takım hocalarımız ile hakemlerimiz arasındaki sıkıntıydı. Bu sıkıntıyı en iyi birlik ve beraberlikle aşarız. Hakemlerimizle amatör takım antrenör ve idarecilerimizi her hafta böyle müsabakalar yapmayı planlıyoruz. İlkini gerçekleştirdik, güzel bir ortam oldu. Müsabakadan sonra birlikte yemek yiyeceğiz. Daha sonra da bir hakem kardeşimiz yeni oyun kuralları ile alakalı bizleri bilgilendirecek" dedi.(BGC)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289