banner311

Karaman: Hepimize İş Düşüyor

Kayserispor’un prensip anlaşmasına vardığı Hikmet Karaman açıklama yaptı. Bir an önce takımın başına geçmek istediğini dile getiren Karaman, “Hepimize çok iş düşüyor.”dedi.

Karaman: Hepimize İş Düşüyor

Kayserispor’un prensip anlaşmasına vardığı teknik direktör Hikmet Karaman havayolu ile Kayseri’ye geldi. Havalimanında açıklama yapan tecrübeli çalıştırıcı Hikmet Karaman, "Ligin başındayız, takım ikinci maçına çıkılacak. Cuma günü çok önemli bir maç var. Maç öncesi fazla bir şey söylemek istemiyorum, bir an önce takımla ilgilenmek istiyorum. Kayerispor bizim şehrimiz uzu yıllar gittik geldik. İnşallah hep birlikte başarılı bir çizgi oluşturmamız gerekiyor. Bir an önce işe başlamamız gerekiyor. Futbolda şu var; skor çok önemli. Skorlar çok iyi olmadığı zaman değişim kaçınılmaz oluyor. Bazen oynadığınız oyunun karşılığını alamıyorsunuz. Biz hep son 10 hafta 15 hafta ligin dibindeki takımlara gittik. Bu takımlarla mücadele etmek kolay olmuyor. Okyanusun dibindeki takımları her zaman kurtaramıyorsunuz. Önemli olan teknik adamların yaptıkları iş. Yaptıkları işin karşılığında da sergilenen oyun ve bu oyunun skora yansıması gerekiyor. Oynanan oyun skora yansımadığı zaman bu değişiklikler kaçınılmaz oluyor" dedi.

“13 SENE ÖNCE İLHAN PARLAK'A, SON OLARAK DA DOĞAN ALEMDAR'A ŞANS VEREN BENİM”

Hikmet Karaman açıklamasının sonunda şöyle konuştu: "Doğan Alemdar'ı A takıma biz aldık. Nurettin ve Emre ile birlikte alt yapıdan birçok isme şans verdik. İlhan Parlak'a ilk A Takımda formayı ben verdim, Ali Turan ve Kamber'e şans verdim. Daha sonra alt yapıdan 1 tane futbolcu çıkmadı. Doğan belki yurt dışına gidecek. Bizim diğer amacımız; Kayseri ve çevre illerden ve ilçelerden oyuncu bulup futbola kazandırmak, buranın çocuklarını Kayseri'yi temsil ederken görmek. Dolayısıyla hepimize çok iş düşüyor."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289