banner257

Kayseri'den 80 Sporcu Kış Şampiyonasına Gitti

Kayseri'den 80 sporcu Türkiye Bireysel Açık Su Yüzme Kış Şampiyonası, Milli Takım-Kamp Aday Kadro Belirleme ve 11-12-13 Yaş Gelişim Kampı Seçme Yarışlarına katılmak üzere Kocaeli Gebze'ye gitti.

Kayseri'den 80 Sporcu Kış Şampiyonasına Gitti

Türkiye Olimpiyata Hazırlık Merkezi (TOHM), Kayseri Yüzme takımı ve özel kulüplerden toplam 80 sporcu Gebze'ye gitti. Şampiyona yarın yapılacak olan yarışlarla başlayacak. Konu ile ilgili olarak 1HA mikrofonlarına özel açıklamalarda bulunan Kayseri Olimpiyata Hazırlık Merkezi (TOHM) Yüzme takımı başantrenörü Ali Özmen, "Yoğun şekilde çalışıyoruz. Sporcularımızın okullarının kapalı olduğu 2 haftalık arayı iyi değerlendirdik.

Cumartesi günü Açık Su Yüzme Milli takım yarışlarına gideceğiz. Kayseri olarak 7 sporcuyla gideceğiz. Buradan başarılı şekilde gelerek Mart ayında İsrail'deki yarışlara katılmak oradan da Japonya'da yapılacak olan Dünya Şampiyonasında yarışmak istiyoruz. O nedenle yoğun çalışıyoruz. Günde 4.5-5 saat çalışıyoruz. Kuvvet antrenmanları olarak kara antrenmanları da yapıyoruz" açıklamasında bulundu. (1HA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER