Kayseri EMAR’da Hedef Şampiyonluk!

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Kayseri EMAR Grup Futbol Kulübü sezon öncesi transferlerini duyurdu.

Kayseri EMAR’da Hedef Şampiyonluk!

The Emar Grup Deluxe Otel’de gerçekleşen imza törenine, Kulüp Başkanı Emre Arıkan, başkan yardımcıları Emrah Arıkan ve Oğulcan Karahan, teknik direktör Harun Aydoslu ile ekibi ve futbolcular katıldı. Kayseri EMAR Grup FK iç transferde geçen sezon da takımda forma giyen; Çağatay Polatdemir, Abdulsamet Karakoyun, Hakan Bahran, Hakan Çıtak, Mehmet Turan Karamahmut, Ercan Çifçi, Mehmet Başer, Onur Kaya ve Burak Arslan ile yeniden anlaştı.

Kayseri temsilcisi dış transferde Hasan Göksu (Darıca Gençlerbirliği), Halil Karataş (Bağçılarspor), Murat Demirezen (Kütahya Belediyespor), Gökhan Açıkgöz (Fatsa Belediyespor), İsmail Bulut (Fatsa Belediyespor), Yakup Türkmen (Yukatel Kayserispor) Mutsfa Yerli (Kayseri Şekerspor), Emre Erol (Kahraman Belediyespor), Eray Akyol (Tavşanı Linyitspor), Tolga Yıldız (Amasya 1968 Spor), M.Fatih Demirezen (Develispor), Halil Akhan (Hendekspor) ve Miraç Furkan Türközü (Kullar 1975 Spor)'u kadrosuna kattı.

BAŞKAN EMRE ARIKAN: 2021 2022 SEZONUNDA DA HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK

İmza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Emre Arıkan, "Geçen sezon başladığımız mücadelemiz de bu ligde bizim olduğumuzu gösterdik. 'Her şey hayalle başlar' diyerek sezona başlamıştık. Bu hayalin ilkeleri daime ileriyi düşünmekti. 2021 2022 sezonunda da hedefimiz şampiyonluk.

Kayseri EMAR Futbol Kulübü bu ligin profesyonel takımıdır. Bu takımımızın şampiyonluğu bu kadim kent Kayseri'ye hediye edeceğinin kimsenin şüphesi olmasın. 6-8 yada 10 senedir bu ligde mücadele eden takımların önüne geçtik. Bu sene umarım yarım kalan hikayemizi tamamlamanın temellerini atıyoruz. Sağlam temelleri atarken, sevgili hocamız Harun Aydoslu ile anlaşmış bulunuyoruz. İnşallah Harun hocamız ve ekibi ile ve sporcularımız ile bu hedefe ulaşacağız" diye konuştu.

TEKNİK DİREKTÖR HARUN AYDOSLU: YARATACAĞIMIZ SİNERJİ İLE BU TAKIMI BİR ÜST LİGE TAŞIYACAĞIZ

Teknik Direktör Harun Aydoslu ise, "Bizim için yeni bir başlangıç, yeni bir heyecan olan Kayseri EMAR Grup FK ile birlikteliğimiz hayırlı olsun. Kayseri EMAR Grup FK geçen sezon yaptığı transferlerle büyük ses getirdi. Bize bu görevi veren başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyorum. Hedefimiz belli ve kolay da değil. Transferleri ince eleyip sık dokuyarak yaptık. İnşallah el birliği ile yaratacağımız sinerji ile bu takımı bir üst lige taşıyacağız" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289