banner257

Kayserispor’da Deprem: Hikmet Karaman İstifa Etti

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir’in istifa açıklamasının ardından Teknik Direktör Hikmet Karaman’da istifa etti.

Kayserispor’da Deprem: Hikmet Karaman İstifa Etti

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir’in istifa açıklamasının ardından Teknik Direktör Hikmet Karaman’da istifa etti.

İstikbal Mobilya Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, kulübün resmi internet sitesi üzerinden istifa ettiğini açıkladı. Süper Toto Süper Lig’de 3 puan ile 18’inci sırada yer alan Kayserispor’da adeta deprem yaşandı. Kayserispor Başkanı Erol Bedir ve Teknik Direktörü Hikmet Karaman, birer dakika ara ile istifa ettikleri bilgisini kamuoyu ile paylaştı. Teknik Direktör Hikmet Karaman, istifa açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

‘’ Yaklaşık bir yıldır, ikinci memleketim olarak gördüğüm Kayseri’de daha öncede zevkle görev yaptığım İstikbal Mobilya Kayserispor’da teknik direktör olarak görev yapmaktaydım.

Bu süreçte, çok sıkıntılı günlerimiz olduğu gibi, inanılmaz ve olamaz denilen başarıları da hep birlikte yaşadık.

Sayın Başkanımız Dr.Erol Bedir’in daveti üzerine hiç düşünmeden ve hiçbir şart ileri sürmeden geldiğim bu güzel şehirde çok mutlu günler geçirdim ve yeni dostlar edindim.Ancak yaşadığı ve ekmeğini yediği şehrin takımının başarısızlığı beklentisiyle prim yapmaya ve bunu yaparkende” sonuç alabilmek adına her yol mübahtır” anlayışına sahip olanlarıda gördüm.

Bu vesileyle, görevimden istifa ederken İstikbal Mobilya Kayserispor’a bundan sonraki mücadelesinde başarılar diliyorum.

Şehrin yöneticilerinin ve taraftarların kenetlenmesiyle her şeyin iyi olacağına inanıyorum.
Sayın Başkan Erol Bedir’e de, hem İstikbal Mobilya Kayserispor’a verdikleri hizmetten, hem de bana ve ekibime verdiği şanstan dolayı teşekkür ediyorum. Kendisini tanımak, beraber aynı hedefe doğru yürümek çok keyifliydi.

Sayın Başkanla, Kayseri halkıyla ve teşekkürü borç bildiğim İstikbal Mobilya Kayserispor taraftarlarıyla olan gönül bağım ölünceye kadar devam edecektir.’’

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner312

banner306