Kayserispor'da İbre Çalımbay'a Döndü

Görev bölümü yaparak kolları sıvayan Kayserispor yönetiminde ibre teknik direktörlük için Rıza Çalımbay'a döndü.

Kayserispor'da İbre Çalımbay'a Döndü
Görev bölümü yaparak kolları sıvayan Kayserispor yönetiminde ibre teknik direktörlük için Rıza Çalımbay'a döndü.

Yönetim, Mersin İdmanyurdu teknik direktörü Rıza Çalımbay'a teklifini iletti. Rıza Çalımbay'ın bu hafta sonu oynanacak karşılaşmanın ardından Kayserispor'a kesin kararını bildireceği öğrenildi.

Yönetim kurulu toplantısında kaleci Hakan Arıkan, orta sahanın genç ismi Okay ve defansın sağında oynayan Alper konusunda eski yönetimin Trabzonspor'la el sıkışmasını da ele aldı, bu konunun takımın başına getirilecek teknik direktörün görüşü alındıktan sonra gündeme gelmesini kararlaştırdı.

"KUCAKLAYAN BİR YÖNETİM OLACAĞIZ"


Kayserispor Başkanı Hilmi Derinel, yönetim kurulunun 23 üyeninin tamınının katılımı ile görev bölümü yaptığını açıkladı. Başkan Derinel'in yaptığı yazılı açıklama şöyle:

"Yönetim olarak; geçmiş yönetimlerin neyi yapıp yapmadıkları ile ilgili bir önceliğimiz yok. Taraftarı ile barışık bir anlayışın ortaya koyacağı sinerjinin başarının anahtarı olduğunun bilincindeyiz. Bu açıdan; öncelikle taraftarını kucaklayan bir kulüp anlayışını benimseyip, Kayseri halkının sahibi olduğu kulübümüzün kapılarını, gene asıl sahibine açacağız. Her kesimle iyi diyalog içinde olacağız, arada bir duvar oluşturmayacağız.''

GÖREV BÖLÜMÜ TAMAM


Kayserispor'un yeni yönetim kurulu ve görev bölümü şöyle oluştu:

"Hilmi Derinel (Başkan), Hacı Ömer Okuducu (Başkan Yardımcısı), Bülent İnciroğlu, Mustafa Ustaoğlu, Ersin Kıranatlıoğlu, Tahir Keskinkılıç, Halil Büyüknalbant (Başkan vekilleri), Mehmet Fatih Akbeyaz (Genel Sekreter), Hasan Ahmet Eskici (Genel Sekreter Yardımcısı), Hacı Ömer Okuducu, Hasan Ahmet Eskici, Selim Kadir Sepici, Tufan Koç (Futbol Şube Sorumluları), Hasan Ahmet Eskici, Mehmet Mustafa Demir, Ahmet Demirel, Tufan Koç (Transfer Komitesi), Hüseyin Beyhan, Duran Güven, Mehmet Mustafa Demir (Yatırım ve Mali İşler Komitesi), Av. Tahir Keskinkılıç (Hukuk İşleri Sorumlusu), Dr. Özhan İnce (Sağlık İşleri Sorumlusu), Tahir Keskinkılıç, Mehmet Mustafa Demir, Muammer Topsakal, İshak Şahin Fazlıoğlu ve Özhan İnce (Basın sözcüleri), Ali Yıldız, Vahdi Orhan (Altyapı), Hasan Ahmet Eskici, Mehmet Mirat Elmacı, Veysel Çiftçi (Tesis ve stad sorumluları), Ersin Kıranatlıoğlu, Mehmet Delikan, Mustafa Ustaoğlu, Gürkan Şen (Reklam ve Pazarlama), Mehmet Fatih Akbeyaz, Murat Saçmacı, Selim Kadir Sepici (Sosyal işler ve taraftar komitesi), Tufan Koç (Yurtdışı sorumlusu), Mustafa Ustaoğlu (İstanbul sorumlusu)''

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2015, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER