banner257

KAYSERİSPOR'DA İŞLER KARIŞTI

Kayserispor'un 27 Haziran’da yapılacak genel kurulunda yeni yönetimin görev almayacağı, eski başkanlardan Recep Mamur’un aday olacağı, ön anlaşma yapılan isimlerin durumlarının da askıya alındığı öğrenildi.

KAYSERİSPOR'DA İŞLER KARIŞTI
Kayserispor'un 27 Haziran’da yapılacak genel kurulunda yeni yönetimin görev almayacağı, eski başkanlardan Recep Mamur’un aday olacağı, ön anlaşma yapılan isimlerin durumlarının da askıya alındığı öğrenildi.Kayserispor’da 20 gün önce göreve gelen Hilmi Derinel başkanlığındaki yeni yönetim, kulübün 50 milyon TL’lik borcunu ileri sürerek 4 gün önce olağanüstü genel kurul kararı aldı. Bu yüzden genel menajerliğe getirilen Seyit Üçgül'le takımın teknik direktörü olması konusunda prensip anlaşmasına varılan Okan Buruk'la iç ve dış transfer görüşmeleri, şimdilik kaydıyla askıya alındı.

ÖZHASEKİ-MAMUR BULUŞTU

Gelişme üzerine onursal başkan olan AK Parti Kayseri milletvekili Mehmet Özhaseki ile Recep Mamur’un bir görüşme yaptığı, yaptıkları toplantıda yönetim kurulu listesi oluşturulması için hazırlıklara başlanmasının kararlaştırıldığı öğrenildi. Bu arada oluşturulacak yeni yönetimin teknik direktörlük konusunda Tolunay Kafkas'ın adının ön plana çıktığı ifade edildi.
Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2015, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner312

banner306