KVK'DA İLK MAÇ YARIN

Şehrimizi bu yıl ikinci ligte temsil etmek için mücadele verecek olan Kvk Hentbol Takımı ilk sınavını Kahramanmaraş takımına karşı verecek.

KVK'DA İLK MAÇ YARIN

22 Eylül 2014 Pazartesi günü başlayan yükselme maçlarında temsilcimiz ilk gün bay olduğu için ilk maçını 23 Eylül 2014 Salı günü saat:13.00'da oynayacak.

Pazartesi Niğde'den ve Kayseri'den transferlerle son antrenmanını yapan Kvk Hentbol Kahramanmarmaraşta yapılacak olan ikinci lig yükselme maçlarına çıkacak.

Kulüp Başkanı Harun Şahin yaptığı açıklamada ne kadar transfer yapsakta genç bir takıma sahibiz ve Kayseri'de genç takımımızla ikinci ligte bu yıl mücadele etmek için çalışacağız dedi.Şahin Antrenörümüz Levent Kaya Hocamızla tüm hazırlıkları tamamladıklarını ve Kayseri'yi en iyi şekilde temsil etmek için çalışacaklarını söyledi.

Kvk Hentbol Takımı Antrenörü Levent Kaya ise oynanacak olan Kahramanmaraş maçının çok önemli olduğunu ve galibiyetle turnuvaya başlarsak adımızı ilk 3'e yazdırmak için büyül avantaj elde edeceğimize inanıyoruz dedi.Kaya 4 maçın en az 3'nü kazanmayı hedeflediklerini belirtti. 
Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2014, 13:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310