banner257

LİSELİ GENÇLER VOLEYBOL ŞAMPİYONASI

Liseli Gençler Voleybol Şampiyonası, çekişmeli müsabakaların ardından sona erdi. Bayanlarda Özel Genç Sultan Koleji, erkeklerde ise Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (METEM) Şampiyon oldu.

LİSELİ GENÇLER VOLEYBOL ŞAMPİYONASI

Şampiyonanın final maçında Şehit Nuri Aydın Sağır Anadolu Lisesi’ni 3-0 yenen Özel Genç Sultan Koleji bayanlarda şampiyonluğa uzandı. Şampiyon takım Özel Genç Sultan Koleji’nin kupasını veren Voleybol İl Temsilcisi Ali Şen, turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür etti.

Şen, Genç Sultan Koleji’nden Kayseri adına beklentilerinin yüksek olduğunu, Türkiye şampiyonası Grup ve Yarı final maçlarını rahat geçerek Türkiye finalinde derece yapacaklarına inandığını belirterek, ‘’Özel Genç Sultan Koleji takımı, Kayseri’yi en iyi şekilde temsil edecektir. Şampiyon kızlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum’’ dedi.

Erkeklerde ise çekişmeli geçen final maçında Hacı Ahmet Arısoy Anadolu Lisesi’ni 3-2 yenen Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (METEM) şampiyon oldu. Voleybol İl Temsilcisi Ali Şen, METEM’in Türkiye Şampiyonasında Kayseri’yi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını bildirdi. Şen, METEM takımının, Türkiye finallerine kadar yükselerek derece yapmalarını beklediğini ifade etti.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2014, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER