banner257

Melikgaz'den Altı Amatör Takıma Nakdi Yardım

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Amatör Spor Kulüplerine nakdi yardımı yapılacağını söyledi.

Melikgaz'den Altı Amatör Takıma Nakdi Yardım

Melikgazi İlçe sınırları içerisinde 14 spor salonu ile 184 açık alan spor sahası bulunduğunu hatırlatan Başkan BüyükkılıçYaygın ve herkes için spor amacı ile çalışmalar devam etmektedir. Şu anda 14 ayrı bölgede çok amaçlı spor salonlarımız hizmet vermektedir. 184 ayrı bölgede açık alan fitness aletleri bulunmaktadır. Açık alan basketbol ve voleybol sahalarımız ise tüm semtlerde mevcuttur. Amacımız spor yapanların sayısını artırmak ve 7’den 70’e her kesimin mutlaka spor yapmasını sağlamaktır. Birçok branşta ödül alan ve başarıları ile ilimize onurlandıran AMATÖR SPOR KULÜPLERİNİN çalışmalarında daha da başarılı olması ve sporcu sayısını artırması amacı ile nakdi yardımı yapılacaktır“ dedi.

Meclis Kararı ile…

6 ayrı amatör spor kulübüne nakdi yardımın Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu talepleri ile alınan Meclis Kararınca yapılacağını ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesinin sporun ve sporcunun dostu ve destekleyicisi olduğunu her fırsatta kanıtladığını kaydetti.

Salon sporların merkezi.

Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesinin salon sporlarının merkezi ve sporcu ile spor adamlarının destekleyicisi olduğunu sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310