banner257

Öğrencilere Spor Malzemesi Dağıtıldı

Cumhurbaşkanlığı öncülüğünde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen "Spor Aşkı Engel Tanımaz" projesi kapsamında Kayseri’ye getirilen spor malzemelerinin dağıtım töreni gerçekleştirildi.

Öğrencilere Spor Malzemesi Dağıtıldı
Kayseri’de 7 Özel Eğitim Okuluna dağıtılmak üzere yapılan törene törenin açılış konuşmasını yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, “Kayseri’de hizmet veren 7 Özel Eğitim Okullarında öğrenim gören öğrencilerimize yönelik spor malzemelerinin dağıtımının heyecanını yaşıyoruz. Engel tanımayan sporcularımıza Bakanlığımız, İl Müdürlüğümüz, kurumlarımız olarak desteklerimizi sürdürüyoruz, sürdürmeye devam edeceğiz. Paralimpik branşlarda elde edilen başarılar bizleri mutlu ediyor. Özel sporcularımızın önümüzde ki olimpiyatlarda birçok madalya getireceğine inanıyor, paydaş kurumlarımıza, emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.
Vali Yardımcısı Sayın Mehmet Sadık Tunç “Sporun tabana yayılması için yapılan güzel bir proje. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde gerçekleştirilen bu proje sosyal devlet ilkesinin bir gereği olarak spor malzemesine ihtiyaç duyan özel sporculara verilen malzeme desteği töreninde bulunmak bizleri mutlu etti. Verilen desteklerle özel sporcularımızın daha büyük başarılara imza atacağına inanıyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER