banner257

Ömer Yağmur İstifa Etti

Bellona Kayseri Kadın Basketbol Kulübü Başkanı Ömer Yağmur, yaşanan sıkıntıları gerekçe göstererek istifa ettiğini duyurdu.

Ömer Yağmur İstifa Etti

Bellona Kayseri Kadın Basketbol Spor Kulübü’nden Başkan Ömer Yağmur’un istifasıyla ilgili yazılı açıklama yapıldı. 16 senedir Kadınlar Basketbol Süper Liginde mücadele eden takımın ligde tutunma savaşı verdiği hatırlatılan açıklamada, gelinen noktada maddi desteğin bulunamadığı vurgulandı.  Yazılı açıklamada şu ifadeler yer aldı; “Ligde üç büyükler dışında hemen hemen diğer bütün takımların Belediye destekli takımlardan oluştuğunu hatırlatmak gerekirse, tek Gençlik kulübü olarak rakiplerimizle mücadele etmek bu şartlarda bizleri fazlasıyla yıprattı. Son olarak Çarşamba günü gitmemiz gereken İsrail deplasmanı için gerekli parayı da bulamamamız, takımın önünü daha fazla kapatmamak için beni bu yola sevk etti. Yaptığımız bütün girişimlere rağmen takımı hayatta bırakma mücadelesinde çok yıprandığımı üzülerek belirtmek istiyorum.” Denildi.

Kulüp Başkanı Ömer Yağmur bir umut takımın yaşaması ve önünün açılması için istifa ettiğini duyurdu. Açıklamanın son bölümünde; “Sonuç olarak, takımın önünü açmak, bir “Umut” takımın yaşaması için başkanlık görevinden ve yönetimin kurulundan istifa ettiğimi belirtir, Kamuoyuna saygılarımı sunarım.” ifadelerine yer verildi. (BGC)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289