banner311

Sümer Projesi Kabul Edildi

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından Sümer Sahalarının elden tamiratı, tadilatı ve yapılacak olan soyunma odaları ile sosyal tesislerin projesi çizildi.

Sümer Projesi Kabul Edildi

Bazı temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya giden Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mutlu Önal ve yönetimi tarafından sunulan projeler kabul edildi. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Mutlu Önal, "Kayseri ASKF yönetimi olarak Ankara'ya gittik. Burada çeşitli ziyaretlerde bulunduk. Önceki dönem Çevre ve Şehircilik Bakanı Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'yi de ziyaret ettik. Projelerimiz vardı, kendisine sunmuştuk. Onu görüşmek için gittik, çok da verimli oldu.

Sümer'de 2 adet doğal çim zeminli saha vardı. Erkilet Bulvarı tarafında olan sahanın zeminini yeniledik. Orada amatör müsabakalar oynatacağız. Işıklandırma da yaptık, gece maçı da oynatacağız. Diğer sahanın zemininin sentetik çim yapılması için çalışıyorduk. Sağ olsun Özhaseki bakanım bizzat ilgilendi. Biz de Spor Toto Genel Müdürümüzün yanına gittik. Projeyi onaylattık. Bugün yarın net bilgi veririz. 2 tribün yapılması, iki sahanın ışıklandırılması, 2 sahanın kenarına soyunma odaları, kondisyon merkezleri, kondisyon salonları, kantin, mescit bireysel spor alanları yapılacak. Göreve geldiğimiz zamandan bu yana çok çalışıyoruz. Sümer sahalarının çehresini değiştirdik. Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere Kocasinan, Melikgazi ve Talas Belediye Başkanlarımıza teşekkür ederiz" diye konuştu.(BGC)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289