Temel’den Kupa Çağrısı

İstanbul’da faaliyet gösteren Kayseri Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu’nun Genel Başkanı ve Kayserispor yöneticisi Muhammed Ali Temel, “Hemşerilerimizi, Kayserisporumuzun gücüne güç katmak için, yüksek sesle takımımızı desteklemeye davet ediyorum” dedi.

Temel’den Kupa Çağrısı

Yukatel Kayserispor ile Demir Grup Sivasspor arasında 26 Mayıs Perşembe günü Olimpiyat Stadyumu’nda olan Türkiye Kupafinali için çalışmalar devam ediyor. Final maçı için çalışmalarını sürdüren Kayseri Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu Genel Başkanı Muhammed Ali Temel yurt içinde - yurt dışında bulunan dernek başkanları ile Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkkılıç ve Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ile çevrim içi toplantı yaptı. Gelecek taraftarın sayısı ve seyahati ile ilgili çalışmalar başladı.

Kayseri Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu Genel Başkanı Muhammed Ali Temel konu ile ilgili açıklama yaptı. Temel açıklamasında, “Anadolu kültürümüzün bizi bir araya getiren mozaiğinin iki önemli parçası, komşu kentlerimiz Kayserimiz ve Sivasımız, Ziraat Türkiye Kupası Finalinde, cennet mekan Sultan Fatih'in bizlere emanet ettiği İstanbul'umuzda bir araya geliyor. Bu maçın iki komşu şehir arasında birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının güçlenmesine vesile olmasını ve centilmenlik içerisinde geçmesini diliyorum. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeye vesile bu önemli günde, bizler Kayserisporlu gönüldaşlarımızla o gün stadyumda yerimizi alacağız. Unutmayalım ki tarihi bir maça çıkacak olan Kayserisporumuzun en büyük desteği biz taraftarları olacaktır. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimizi, Kayserisporumuzun gücüne güç katmak için, tribünleri hınca hınç doldurarak, yüksek sesle takımımızı desteklemeye davet ediyorum” açıklamasında bulundu. (1HA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER