Yerköyspor U14 Kazandı

Develi İlçe Stadında oynanan hazırlık karşılaşmasında Yahyalı ekibi Yerköyspor U14 takımı, Develi Erciyesspor'a konuk oldu.

Yerköyspor U14 Kazandı

Karşılaşmayı Yerköyspor 4-2'lik sonuçla kazandı. Müsabakanın ardından açıklama yapan Develi Erciyes Spor Kulübü Başkanı Yılmaz Özalp, "Develi Erciyesspor Kulübü olarak kurulduğumuz günden beri büyük bir özveri ile yapmış olduğumuz çalışmaların neticelerini görmekten büyük memnuniyet duyuyorum. Kulüp olarak bugün ilk maçımızı Yahyalı'nın köklü kulübü olan Yerköyspor ile oynadık. İki takımın oyuncuları da mükemmel bir maç çıkardılar, iki takımın oyuncularını da tebrik ediyorum." dedi.

"ÇOCUKLAR İÇİN HER ZAMAN EN İYİSİNİ ORTAYA KOYACAĞIZ"

Özalp, Develinin çocukları için daha iyisini ortaya koyacağız diyerek,"Futbolda Altyapının hem Develimiz için hemde ülkemiz için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Kulüp çatısı altında ücretsiz bir şekilde altyapı faaliyeti gösteren tek kulüp olmamızın da haklı gururunu yaşıyoruz. Yaklaşık 5 ay gibi kısa bir sürede takımımızı bu seviyeye taşıyan Kulüp Başkan Yardımcımız ve Alt Yapı Sorumlumuz, Kerem Özdemir hocamız başta olmak üzere Alt Yapı için desteklerini esirgemeyen tüm kardeşlerime teşekkür ediyoruz. Ve yine ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduğumuz Yerköy Spor Kulübü yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Develinin çocukları için her zaman daha iyisini ortaya koyacağız. Hep dediğimiz gibi Develinin çocukları ile nereye kadarsa oraya kadar." ifadelerini kullandı.(BGC)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289