banner257

Başkan Büyükkılıç’ın Kızılay Ziyareti

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Kayseri ilinin çok merkezli ve çok işlevli bir şehir olduğunu finans, mobilya, ticaret, turizm ve kültür yanında aynı zamanda bir sağlık bölge şehri olduğunu söyledi.

Başkan Büyükkılıç’ın  Kızılay Ziyareti

Kayseri Kızılay Hastanesi, Kayseri ve çevresi için çok önemli bir sağlık hizmeti vermekte olduğunu belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç “Belediye Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Kızılay Kayseri Şube Başkanı Ayhan Uzandaç ile Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulunduk. Örnek ve referans Melikgazi Belediyesinin başarı ve yatırımlardaki önceliği kamu kurum ve kuruluşlar ile Sivil ve Mesleki oda ve dernekler ile olan dayanışma içerisindeki çalışmasından kaynaklanmaktadır. Kayseri Kızılay ile hep birlikte ve dayanışma içerisinde olduk bu da şehrimize hizmet olarak yansımaktadır” dedi.

Belediye çalışma ve hizmetleri ile bölgenin eğitim, spor ve sağlık hizmetlerine yön verdiklerini hatırlatan Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Kayseri Kızılay Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ile yapılan fikir alışverişinin çok yararlı olduğunu çünkü bu tür ziyaretler ile hizmette bütünlük sağlandığını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner306