banner257

BEL-SİN BÖLGESİ YENİLENİYOR

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Bel-Sin Bölgesinde muhtelif alanlarda park ve bahçeler başta olmak üzere çevre düzenlemesi, otopark ve yaya yollu yapılarak bölgenin yenileneceğini söyledi.

BEL-SİN BÖLGESİ YENİLENİYOR

Bel-Sin Bölgesinin 1990 yıllarında şekillendiğini ve metropol olarak bugün altyapı sorunu bulunmayan bir bölge olduğunu belirten Başkan Palancıoğlu, yapımı devam eden çalışma ile öncelikle binaların bina çevresi bahçe tanzimi, park ve bahçelerin onarımı, otopark ile yaya yolu yenilenmesinin gerçekleştirileceğini kaydetti.

Bel-Sin bölgesinin çok merkezli şehirleşmeye iyi bir örnek olduğunu, çünkü Bel-Sin’de her türlü kamu ve özel hizmet binaların yer aldığını, özellikle belediye yatırımları ile sorunsuz yerler olduğunu hatırlatan Başkan Dr. Palancıoğlu, bu yıl ilkbahar ayında başlatılacak çalışmanın yıl sonu tamamlanacağını söyledi.

Nursena TANRIVERDİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan soyak
Hasan soyak - 1 hafta Önce

Başkanim ben 45 senedir yildirim beyazit baglar alti da oturuyorum yani şukran caddesi zincir tepe cikmazinda fakat bizim mahalle cok cok gec zor hizmet aliyoruz mutahit leri yonlendirseniz bizde kurtulsak diyorum yada belediye olarak siz yapsaniz saygilar

SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner312

banner306