banner257

CEMİYET'TEN KAYSO'YA ZİYARET

Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Mehmet Uğurlu, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ve Başkan Vekili Doğan Havur Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak’ı makamında ziyaret etti.

CEMİYET'TEN KAYSO'YA ZİYARET

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KAYSO Başkanı Mustafa Boydak, özgür basının önemine değinerek, “Basın kuruluşları bulundukları bölgelerde denetim mekanizması görevini üstlenen kuruluşlardır. Yeter ki iyi niyetle ve objektif bir şekilde toplumun haber alma özgürlüğüne destek verilsin. Haber almaların özgürce yaşandığı ülkeler gelişmiş ülkelerdir. Bu ülkelerin gelişmesine de gazetecilerin büyük bir katkısının olduğunu söyleyebilirim. Bizde KAYSO olarak Kayserimizdeki basın yayın organlarına elimizden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceğiz dedi.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ise, desteklerinden dolayı KAYSO Başkanı Boydak’a teşekkür ederek, kendilerinin de yönetim olarak gazetecilik mesleğini daha ilerilere taşımak adına üzerlerine düşenin en iyisini yapmaya gayret edeceklerini söyledi.


Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER