banner257

ENGELLİ GENÇLER KEYİFLERİNCE EĞLENDİLER

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle 75. Yıl İstikbal Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü’nde eğlence programı yapıldı.

ENGELLİ GENÇLER KEYİFLERİNCE EĞLENDİLER

Programa Vali Orhan Düzgün’ün eşi Gül Düzgün, Vali Yardımcısı Yasemin Özata Çetinkaya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Şerafettin Akyüz, Vali Yardımcısı Erdoğan Aygenç’in eşi Zübeyde Aygenç, Vali Yardımcısı Mehmet Emin Avcı’nın eşi Sabiha Sermin Avcı, Vali Yardımcısı Mehmet Aktaş’ın eşi Selen Aktaş, Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık’ın eşi Ayşe Yırık ve öğrenci velileri katıldı. 75. Yıl Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü engelli öğrencilerinin hazırladığı halk oyunları gösterisi, tiyatro gösterisi, şiir ve skeçleri ilgiyle izleyen davetliler, engelli öğrencilerin neşesine ortak oldu.

Programda gösterilerin ardından öğrencilerle birlikte pasta kesen davetliler, öğrencilerle yakından ilgilenerek her zaman yanlarında olduklarını ve onlara destek olacaklarını ifade ettiler. Engelli öğrenciler “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” vesilesiyle düzenlenen programda, kendilerinin hazırlamış olduğu etkinlikler ile hem eğlendiler hem de stres attılar.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2014, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER