banner257

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE RAMAZAN İAŞESİ KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDEN

Sosyal yardımlarla ihtiyaç sahibi ailelere destek olmaya devam eden Kocasinan Belediyesi, Ramazan ayı nedeniyle yardım hareketliliğini en üst seviyeye çıkardı.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE RAMAZAN İAŞESİ KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDEN

Gıda yardımlarını Ramazan ayında artırarak devam ettirdiklerini ifade eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayserililerin Ramazan’ı daha huzurlu bir şekilde idrak edebilmesi için yoğun bir çaba harcadıklarını söyledi.

Yardımlaşmanın ve dayanışmanın en üst düzeye çıktığı bu ayda Kocasinan Belediyesi olarak, ilçe sakinlerinin huzurlu bir Ramazan geçirmelerine katkı sağladıklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Ramazan ayı denince; 11 ayın sultanı, rahmet ve mağfiret ayı, ebedi saadeti kazanma aklımıza geliyor. Manevi iklimin doyasıya yaşandığı mübarek bir ay olan bu ayda, hayır ve bereket artar, Allah'ın rahmeti, sağanaktan boşanırcasına yağar. Gönüller yumuşayarak, paylaşma, dayanışma ve karşılıklı anlayış adeta zirve yapar. Gönüllere sevgi dokunur. Belediye olarak biz de Ramazan ayının feyz ve bereketini hep beraber yaşamak adına önemli çalışmalar yapıyoruz. Özelikle ihtiyaç sahibi ailelere gıda başta olmak üzere pek çok konuda yardımda bulunuyoruz. Bunu yaparken vatandaşlarımızı rencide etmeden sıkıntılarını paylaşmak önceliğimiz oluyor.” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını, şehrimiz, ülkemiz, tüm İslam alemi ile insanlığa sağlık ve huzur getirmesini dileyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2020, 13:19

Nursena TANRIVERDİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
leyla avşar
leyla avşar - 5 ay Önce

bizede gelirmiki

Adem aydın
Adem aydın - 5 ay Önce

İnşAllah gerçek ihtiyaç sahiplerine gidiyordur bu yardımlarda kömür gibiyse vay gele halimize bende emekli biriyim evim kira bugüne kadar hiç birşey talep etmezdim Allah ta ettirmesin ama alanları görüyoruz evi arabası olanlar alıyor yazık bunuda muhtar arkadaşlar yapıyor ama Allah sorar tabi inancı varsa ben alanlara çok kızıyorum belediye hangi birini denetlesin degilmi

Selma arslan
Selma arslan - 5 ay Önce

Allah kabul etsin inşAllah bizede ulaşırsınız

Selma arslan
Selma arslan - 5 ay Önce

Allah kabul etsin inşAllah bizede ulaşırsınız

SIRADAKİ HABER

banner310