banner257

Karacaoğlu Mahallesine Macera Ve Go-Kart Parkı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Karacaoğlu Mahallesine çok özel ve ilk’lerin yer aldığı  MACERA VE GO-KART PARKI inşa edileceğini söyledi.

Karacaoğlu Mahallesine Macera Ve Go-Kart Parkı

81mahallede 528 ayrı çok amaçlı ve büyük ölçekli parklar

Melikgazi ilçe sınırları içerisinde 81 mahallede 528 ayrı çok amaçlı ve büyük ölçekli parklar bulunduğunu belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, birçok parkın özel donatımlı olduğunu, örnek olarak birkaç parkı kaykay parkı, satranç veya tenis kortları gibi özelliklerle donattıklarını kaydetti.

                                                                                                                Çocuklar için OYUNCAKİSTAN PARKLARI

Her parkta mutlaka çocuklar için çocuk oyunları bulunduğunu ve çocuk oyun aletleri ile bu alanları zenginleştirdiklerini, hatta çocuklar için OYUNCAKİSTAN PARKLARI inşa ettiklerini hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, ancak yeni bir çalışma ile eğlence, macera ve heyecan uyandıran alanların bulunacağını MARECA VE GO-KART PARKI inşa edileceğini söyledi.

Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, her yaş gurubuna hitap eden özellikle çocuklar ile gençlerin hem eğlenmeleri hem de yön ve beyin jimnastiği yapabilmelerine imkan sağlayacak MARECA VE GO-KART PARKI için şu açıklamalarda bulundu:Hafta sonunu ev dışında geçirmek isteyen anne-babaların en temel sorunudur: 'Çocuklar ile nereye gidilir?' 'Çocuklar gezmek-sosyalleşmek' anne-babaları ile gidilen ortamı da gezebilir! Hem çocuklarınızın hem de sizlerin mutlu olacağı MACERA VE GO-KART' parkı inşa edeceğiz. Toplam 30 bin m2 alan üzerine kurulacak olan bu parkımız eğlenceli, öğretici ve heyecan verici olacaktır. Bunun için gerekli proje hazırlandı. Bilindiği gibi Melikgazi Belediyesi 7-12 yaş grubuna hitap eden ve TRAFİK PARKI ile çocuklara verilen önemi sergilemiştir. Bu parkımız da yoğun ilgi görecektir. Trafik parkı ilköğretim okullarının ilgi odağı olduğu gibi MARECA VE GO-KART PARKI   da şehrimizin ilgi odağı olacaktır

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310