banner257

KAYMESKOM Melikgazi ‘ de Referans Adresi

Kayseri Meyve ve Sebzeciler Komisyoncular Dernek Başkanı Yüksel Galip ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek yeni oluşan Yönetim Kurulu Üyeleri ile beraber tanışma ziyaretinde bulundular.

KAYMESKOM Melikgazi ‘ de  Referans Adresi

Genel kurul ile yeni oluşan Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Kent Yöneticilerine tanışma ziyaretinde bulunduklarını belirten Kayseri Meyve ve Sebzeciler Komisyoncular Dernek Başkanı Yüksel Galip Melikgazili olmanın farkını esnaflar olarak bizler de yaşıyoruz. Belediyemizin esnaf siteleri, sosyal tesisleri ve çarşı içerisinde yapılan düzenlemelerini hep örnek gösteriyor ve ülkemizdeki birçok esnaf odasına projelerini gönderiyoruz. Kayseri bir ticaret ve esnaf şehri ise bunda yerel yönetimlerin büyük katkısı vardır” dedi. Kayseri Meyve ve Sebzeciler Komisyoncular Dernek Başkanı Yüksel Galip ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Melikgazi Belediyesi’nin esnafın sıkıntı ve sorunlarına her zaman çözüm merkezi olduğunu kaydetti.

Mesleki oda ve derneklerle istişare çalışmamız başarımızın temelidir

Bölge şehir Kayseri’nin Yeni Hal Sitesi ile örnek alındığını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Mesleki Oda ve Dernekler ile her zaman dayanışma içerisindeyiz. Cadde ve sokaklarda, at arabası ve el arabalarının olmadığı bir ilde yaşıyoruz. Bununla yetinmedik yaya kaldırımlarının işgal edilmediği ve yaya yollarında ürün sergisinin açılmadığı bir çevre oluşturduk. Burada hem esnafımız kazandı, hem de Kayserimiz kazandı. Esnaf siteleri ile düzenli ve planlı alanlar oluşturuldu“ dedi.

Yeni görevlerinde başarılar

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Genel kurul ile yeni oluşan Kayseri Meyve ve Sebzeciler Komisyoncular Dernek Esnafının bu ziyaretlerinden son derece memnun olduklarını ve yeni görevlerinde başarılar temennisinde bulunduklarını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310