banner257

KAYSERİ LİSELİLER BULUŞUYOR

Tarihi Kayseri Lisesi’nde geleneksel ‘Mezunlar buluşması’ 2 Mayıs 2015 Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Taş Mektep Kayseri Lisesi Mezunları Dernek Başkanı Fevzi Önder, şimdiden tüm mezunları 2 Mayıs’taki buluşmaya davet etti.

KAYSERİ LİSELİLER BULUŞUYOR

Taş Mektep Kayseri Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Fevzi Önder, tüm mezunları 122’nci yılında geleneksel Kayseri Lisesi Buluşması’na davet etti.

Önder, “Kayseri Lisesi buluşması geçen yıl mezunlarımızdan yoğun ilgi gördü. Bu kez daha geniş katılım sağlamak ve daha büyük bir organizasyonda mezunlarımızı bir araya getirmek için kolları sıvadık. Çalışmalara şimdiden başladık. Mezunlarımızın da programlarını 2 Mayıs 2015 cumartesi gününe göre yapmasını istiyoruz” dedi. Önder, eski mezunların yıllar sonra sınıf arkadaşlarıyla bir araya gelmesi, mezun oldukları okul ve öğretmenleriyle özlem gidermesi, birlik ve beraberliğin daha da güçlenmesine aracı olduklarını belirterek, “Geçen yıl okul bahçesindeki buluşma yoğun ilgi gördü. Tüm mezunlarımızdan olumlu tepki aldık. 122’nci yıl buluşmasına çok daha büyük katılım bekliyoruz. Biz de mezunlar derneği olarak çalışmalarımıza şimdiden başladık” diye konuştu.

Önder, 2 Mayıs Cumartesi günü Kayseri Lisesi’nde düzenlenecek geleneksel mezunlar buluşmasıyla ilgili program ve etkinlikleri de zaman içinde basınla paylaşacaklarını ifade etti.


Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2014, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER