Köpeğini Bulana Ödül Verecek

Kayseri’nin Pınarbaşı İlçesi’ne bağlı Akören Köyünde ikamet eden Mine Deniz Büyüközer,bir süre önce kaybolan köpeğini bulabilmek için dört bir yana haber saldı ve bulana 1000 lira ödül verecek.

Köpeğini Bulana Ödül Verecek

Kayseri’de kaybolan köpeğinin bulanmasını isteyen kadın bulana 1000 lira para ödülü koydu.

Kayseri’nin Pınarbaşı İlçesi’ne bağlı Akören Köyünde köpeğini kaybeden Mine Deniz Büyüközer,bir süre önce kaybolan köpeğini bulabilmek için dört bir yana haber saldı ve bulana 1000 lira ödül verecek.

Kaybolan köpeğini bulmak için onun fotoğrafını paylaşan Büyüközer ,Kayseri Yerel Haber’e ulaştı ve köpeğinin bulunmasını isteyerek,onu çok özledğini ve kendisinin onsuz,onunda kendisi olmadan yaşayamayacağını duygusllığıyla anlattı.

Büyüközer "Özellikle son 2 gündür ölüsünü bile bulmaya dua eder oldum”

Uzun yıllardır kendisine arkadaşlık eden bakımlı köpeğinin kayıp olduğunudan dert yanan Büyüközer, "Benim hayatta önem verdiğim canlılardan biriydi.Kayıp acısı gerçekten çok kötü.Nerede olduğunu ve nerede yattığını bilmiyorum.Ne yiyor ne içiyor şimdi bilemiyorum.Aç mı,susuz mu,acımı çekiyor,hakkında hiçbirşey bilmiyorum.Sadece onu bulmak ve ona sarılmak istiyorum.Gören ve bulanlara çok minnettar kalcağım.İletişim bilgimi veriyorum, 0539 690 79 70. Köpeğimi bulanlara ayrıca 1000 lirada ödül vereceğim”dedi.

Haber: Selahattin Karakoç

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 21:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner312