banner257

Küçük Mustafa Mahallesi'nde Akşam Asfaltlama Çalışması

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Küçükmustafa Mahallesi’nde yol yenileme ve genişletme çalışmalarının devam ettiğini bu kapsamda alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda planlanan asfalt çalışmasını tamamlanabilmesi için akşam da çalışmaların devam ettirildiğini söyledi.

Küçük Mustafa Mahallesi'nde Akşam Asfaltlama Çalışması

Küçükmustafa Mahallesi’nde yer alan Cadde ve sokakların kar yağışı öncesi asfalt çalışmasını tamamlamak istediklerini belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, bozulan, deforme olan ve alt yapı çalışması sonrası yenilenen cadde ve sokakların asfaltlanması ile Küçükmustafa halkının kışı çamursuz ve güvenli ulaşım ile geçireceğini kaydetti.

Özel sektör ile asfaltlama çalışmasında

Belediye ekipleri yanında özel sektörce de asfaltlama çalışması gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Yolların tamamını yeniliyoruz

“Melikgazi Belediyesi olarak Küçükmustafa Mahallesi’nde ulaşımı daha seri ve güvenli hale getiriyoruz. Kar yağmadan planlanan ve tamamlanması gereken cadde ve sokakların bir an önce bitirilmesi için hem belediye ekipleri hem de özel sektörce çalışmalar büyük bir hız ile devam etmektedir. Alt yapıda bütünlük sağladık. Ulaşımı daha güvenli ve seri hale daha da önemlisi alternatifli hale getirdik. Semt sakinlerine ve şehrimize hayırlı olsun”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner315

banner307

banner306