banner257

MAZAKALAND’DAN ÜCRETSİZ HİZMET

Kayseri’nin eğlence merkezlerinden Mazaka Land, 8 bin metrekarelik kapalı alanın açılışı nedeniyle kimsesiz çocuklar ve engelli çocuklara kapılarını ücretsiz olarak açtı.

MAZAKALAND’DAN ÜCRETSİZ HİZMET

Mazaka Land Eğlence Merkezi, 8 bin metrekarelik kapalı alanı halkın hizmetine açıldı. Açılışın ilk günde, kimsesiz ve engelli çocuklar ücretsiz ağırlandı. Türkiye’nin en büyük top havuzuyla birlikte 38’e yakın çocuk aletiyle hizmete başladıklarını ifade eden Mazaka Land Halkla İlişkiler Uzmanı Hamiyet Göç, şöyle dedi:

"Açık alanımız zaten 2 senedir sektörde yerini koruyor. Kapalı alanımız da, Türkiye’deki en büyük top havuzuyla birlikte, 35’e yakın çocuk aletiyle hizmette. Bugün kimsesiz ve engelli çocuklarımızı ağırlıyoruz. Tamamen kurumumuzun talebi üzerine gerçekleştirilen bir etkinlik. Kafeterya kısmında ücretsiz gıda servisimiz, alt katta da, bütün aletlerimizden sınırsız yararlanma hakları sağladık."

Açık ve kapalı alan olarak hizmet vermeye devam edeceklerini belirten Göç, şu anda, 'Kışlık alan' olarak geçen bölgenin yaz aylarında faaliyette olacaklarını anlatırken, şöyle konuştu:

"Mazaka Land’ın kendi açık alanıyla birlikte çalışmaya devam edecek. 8 bin metrekarelik bir alanımız olduğu için, yer sıkıntımız yok. Personel olarak da, her geçen gün desteklenerek devam edecek. Çünkü alanımız yeni olduğu için talebe hitap edeceğiz."

Eğlence merkezine gelen aileler ve çocukları da, oyun aletlerinde doyasıya eğlenmenin tadına vardı. Mutlu olduklarını dile getiren aileler, etkinliği düzenleyen eğlence merkezi yönetimine teşekkür etti.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2014, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner306