banner257

ÖĞRENCİLERDEN FOTOĞRAFLI YARDIM

Melikşah Üniversitesi 24 kare fotoğraf ve sinema Kulübü öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenledikleri bir kampanya ile köy okullarının ihtiyaçlarını giderecek.

ÖĞRENCİLERDEN FOTOĞRAFLI YARDIM

Melikşah Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu fuaye alanında üzerinde “Melikşah Hatırası” yazılı bir dekor hazırlayan öğrenciler, burada fotoğraf çekerek elde ettikleri tüm gelirle köy okullarının ihtiyaçlarını karşılayacak.

Öğrencileri ziyaret eden Melikşah Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut D. Mat da dekor önünde fotoğraf çekinerek kampanyaya katkıda bulundu.

Üniversite olarak öğrencilerin eğitim hayatları devam ederken sosyal sorumluluk projeleri içinde yer almalarını çok önemsediklerini belirten Prof. Dr. Mahmut D. Mat: “Öğrencilerimizin her türlü sosyal sorumluluk projelerinin arkasındayız ve destekliyoruz. Tüm öğrencilerimizi de sosyal sorumluluk projelerinin içinde yer almaya teşvik ve davet ediyoruz” dedi. Kampanya, 28 Kasım Cuma gününe kadar Yabancı Diller Yüksek Okulu fuaye alanında devam edecekGüncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER