banner257

Vali Kamçı Mahzemin Mahallesinde

Vali Süleyman Kamçı, Mahzenin Mahallesi Semt Konağı açılında vatandaşlarla bir araya gelerek, tesisin, mahallenin ve vatandaşların yaşantısına değer katacağını, gündelik yaşantılarında farklı etkinlikler yapmalarına ve özel günlerinde bir araya gelmelerine imkan sağlayacağını söyledi.

Vali Kamçı Mahzemin Mahallesinde

Kocasinan Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan semt konağının açılışına Vali Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kocasinan Kaymakamı Mustafa Kılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ve vatandaşlar katıldı. Vali Kamçı, semt konağının açılışında yaptığı konuşmada, yapımı tamamlanan Semt Konağı için Kocasinan Belediyesinin 330 bin TL harcama yaptığını ve bu modern yapının inşa edildiğini ifade ederek, tesisin mahalleye hayırlı olmasını temenni etti. Semt Konağı’nın zemin katında esnafların kullanımına ayrılan 4 adet dükkânın yer aldığını belirten vali Kamçı, şu bilgileri verdi: “Konağın 1. katında yer alan salon da, vatandaşlarımız düğün, nişan, taziye gibi birçok sosyal etkinliğini gerçekleştirebilecektir.

2. katta ise semt sakinlerinin kullanımına hizmet edecek bir spor salonu yer almaktadır.Bu tesis, mahallemiz ve vatandaşlarımızın yaşantısına değer katacak, gündelik yaşantılarında farklı etkinlikler yapmalarına ve özel günlerinde bir araya gelmelerine imkan sağlayacaktır.” Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik yaptığı konuşmada, göreve geldiği günden beri insanların doğdukları yerde doyurmak için çalışmalar yürüttüklerini belirterek, “Bir yandan Büyükşehir Belediyesi olarak biz diğer yandan da ilçe belediyelerimiz bu kapsamda önemli çalışmalar yapıyor. Ben bu vesile ile açılışını gerçekleştirdiğimiz Mahzemin Semt Konağı’nın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. Vali Kamçı ve protokol üyeleri yapılan duanın ardından semt konağının açılışını yapıp konakta incelemelerde bulundu. Açılışın ardından Vali Kamçı, Mahzenin Mahallesini gezerek vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Vatandaşların sorun ve isteklerini dinleyen Vali Kamçı, notlar alarak gerekli işlemlerin yapılacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2017, 20:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner315

banner307

banner306