banner257

Hapis Cezası Olan 5 Şahıs Yakalandı

Kayseri’de hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 5 hükümlü ile birlikte toplam 14 şüpheli düzenlenen eş zamanlı operasyonla yakalandı.

Hapis Cezası Olan 5 Şahıs Yakalandı

Kayseri Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, çeşitli suçlardan aranan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. Bu kapsamda haklarında kesinleşmiş hapis cezaları bulunan 5 hükümlünün yakalanması için düğmeye basıldı.  Hakkında 3 ayrı bina içerisinde ‘muhafaza altına alınmış eşya hakkında hırsızlık’ suçlarından 12 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan E.A. isimli kadın, hakkında ‘cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçundan 12 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan O.G., hakkında ‘resmi belgede sahtecilik’ ve ‘hakaret’ suçlarından 9 yıl 1 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Ö.K., hakkında ‘kasten yaralama’ suçundan 1 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan F. Y. ve hakkında ‘yaralama’ suçundan 3 ay 22 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan M. İ. ile birlikte toplam 14 şahıs yakalandı.

9 şüpheli ifadesinin ardından adliyeden serbest bırakıldı. Haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 5 şahıs ise işlemlerinin ardından Bünyan Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi. Bu arada operasyonlar sırasında gece görevlilerine silah çekerek olay yerinden kaçan O.G. isimli şahıs yakalandı. Şahsın olayda kullandığı havalı tabanca da ele geçirildi. (1HA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner340