21 saat önce GÜNDEM

Pınarbaşı Belediye Başkanı Deniz Yağan, belediye borçlarının inceleme aşamasında olduğunu belirterek, sosyal medyada paylaşılan borç tablosunun gerçeği yansıtmadığını ve resmi açıklama yapılana dek bu tür paylaşımlara itibar edilmemesini istedi.

23 saat önce SPOR

Yeni sezona hazırlanan kulüplere ev sahipliği yapan kamp yerlerinden olan Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi bu sezon 11 futbol takımını ağırlayacak.

1 gün önce ASAYİŞ

Kayseri’de polis ekipleri, çeşitli suçlardan aranan Sarıoğlan doğumlu 27 yaşındaki M.K.’yı ve 18 farklı suç kaydından toplamda 4 yıl 4 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezasıyla aranan Tomarza doğumlu M.K.’yı kovalamaca sonucunda yakaladı.

1 gün önce GÜNDEM

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Bilim Merkezi’nin geleneksel Yaz Bilim Kampı programına katılarak, 10 farklı atölyede yaz aylarını eğitim ile geçiren çocuklarla bir araya geldi.

1 gün önce GÜNDEM

İMO-Kayseri Temsilciliğine temsilci ve temsilci yardımcısı atamaları yapıldı. Yapılan atamalar neticesinde İnşaat Mühendisleri Odası Kayseri Temsilcisi Dr. İnşaat Mühendisi Kamuran Arı oldu.

1 gün önce GÜNDEM

Pınarbaşı Belediyesi’nin mevcut borcu sosyal medya hesabından duyuruldu. Paylaşılan veriye göre belediyenin esnaf, personel şirketi ve iller bankası olmak üzere üç kalemden toplamda 40 milyon 549 bin 362 lira 15 kuruş borcu mevcut.

1 gün önce GÜNDEM

Yeni Mahalle’de bir apartman dairesinde çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından büyümeden söndürüldü.

1 gün önce GÜNDEM

Kayseri'nin Melikgazi ilçesine bağlı İldem Gesi Fatih Mahallesi'nde yaşanan tartışma sonrası yaralanan 16 yaşındaki genç hayatını kaybetti.

1 gün önce SPOR

TFF'nin yeni başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, yabancı sınırını değiştirip milli takıma el atmayı planlıyor. Milli takımın başına kesinlikle Türk bir hoca getirmek isteyen Hacıosmanoğlu, Montella ile kısa süre içinde yolları ayrıacak.

1 gün önce GÜNDEM

HES Kablo Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından 28.08.2024 tarihinde düzenlenecek olan ihale ile HES Hacılar Elektrik ve Erciyes Çelik için 22 milyar lira muhammen bedel tespit edildi.