Kayseri Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

27:6 dakika

17 June 2024

10 Zi’l-Hicce 1445
Gece namazına (teheccüde) devam ediniz. Çünkü bu, sizden önceki sâlih zâtların âdetidir. Ve muhakkak gece namazı, Allâhü Teâlâ’ya mânen yaklaşmaya vesîledir, günahlardan korunmaya bir vâsıtadır, birtakım günahlara keffârettir ve hastalıkları bedenden uzaklaştırır. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:15

Güneş

05:06

Öğle

12:44

İkindi

16:39

Akşam

20:12

Yatsı

21:55

Kayseri Namaz Vakitleri

Kayseri Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
17 Jun Mon 10 Zi’l-Hicce 1445 03:15 05:06 12:44 16:39 20:12 21:55
18 Jun Tue 11 Zi’l-Hicce 1445 03:15 05:06 12:44 16:39 20:13 21:56
19 Jun Wed 12 Zi’l-Hicce 1445 03:15 05:06 12:44 16:39 20:13 21:56
20 Jun Thu 13 Zi’l-Hicce 1445 03:15 05:06 12:45 16:40 20:13 21:56
21 Jun Fri 14 Zi’l-Hicce 1445 03:15 05:07 12:45 16:40 20:13 21:56
22 Jun Sat 15 Zi’l-Hicce 1445 03:15 05:07 12:45 16:40 20:13 21:57
23 Jun Sun 16 Zi’l-Hicce 1445 03:16 05:07 12:45 16:40 20:14 21:57
24 Jun Mon 17 Zi’l-Hicce 1445 03:16 05:07 12:46 16:40 20:14 21:57
25 Jun Tue 18 Zi’l-Hicce 1445 03:16 05:08 12:46 16:41 20:14 21:57
26 Jun Wed 19 Zi’l-Hicce 1445 03:17 05:08 12:46 16:41 20:14 21:57
27 Jun Thu 20 Zi’l-Hicce 1445 03:17 05:08 12:46 16:41 20:14 21:57
28 Jun Fri 21 Zi’l-Hicce 1445 03:18 05:09 12:46 16:41 20:14 21:57
29 Jun Sat 22 Zi’l-Hicce 1445 03:18 05:09 12:47 16:41 20:14 21:57
30 Jun Sun 23 Zi’l-Hicce 1445 03:19 05:10 12:47 16:42 20:14 21:56
1 Jul Mon 24 Zi’l-Hicce 1445 03:20 05:10 12:47 16:42 20:14 21:56
2 Jul Tue 25 Zi’l-Hicce 1445 03:20 05:11 12:47 16:42 20:14 21:56
3 Jul Wed 26 Zi’l-Hicce 1445 03:21 05:11 12:47 16:42 20:14 21:55
4 Jul Thu 27 Zi’l-Hicce 1445 03:22 05:12 12:48 16:42 20:13 21:55
5 Jul Fri 28 Zi’l-Hicce 1445 03:23 05:12 12:48 16:42 20:13 21:55
6 Jul Sat 29 Zi’l-Hicce 1445 03:24 05:13 12:48 16:42 20:13 21:54
7 Jul Sun 30 Zi’l-Hicce 1445 03:25 05:13 12:48 16:42 20:13 21:54
8 Jul Mon 1 Muharrem 1446 03:25 05:14 12:48 16:43 20:12 21:53
9 Jul Tue 2 Muharrem 1446 03:26 05:15 12:48 16:43 20:12 21:52
10 Jul Wed 3 Muharrem 1446 03:27 05:15 12:48 16:43 20:12 21:52
11 Jul Thu 4 Muharrem 1446 03:28 05:16 12:49 16:43 20:11 21:51
12 Jul Fri 5 Muharrem 1446 03:30 05:17 12:49 16:43 20:11 21:50
13 Jul Sat 6 Muharrem 1446 03:31 05:17 12:49 16:43 20:11 21:49
14 Jul Sun 7 Muharrem 1446 03:32 05:18 12:49 16:43 20:10 21:49
15 Jul Mon 8 Muharrem 1446 03:33 05:19 12:49 16:43 20:10 21:48
16 Jul Tue 9 Muharrem 1446 03:34 05:19 12:49 16:43 20:09 21:47
17 Jul Wed 10 Muharrem 1446 03:35 05:20 12:49 16:43 20:08 21:46