banner257

Mustafa Eraslan Tahliye Edildi

Kayseri’nin tanınan simalarından İş adamı Mustafa Eraslan, bugün yapılan duruşmada tahliye edildi.

Mustafa Eraslan Tahliye Edildi

Daha önce Kayseri 3. Sulh Ceza Hâkimliği’nde yargılanan İş adamı Mustafa Eraslan ile ilgili ortaya çıkan rapor üzerine mahkeme serbest bırakılması yönünde karar vermişti. Eraslan, Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal Etme ile suçlanıyordu. Kendisine iftira atıldığını belirten ve suçlamaları kabul etmeyen Eraslan’la ilgili avukatları tutuksuz yargılanmak üzere başvuru da bulundu. Başvuruyu değerlendiren mahkeme heyeti, gelen rapora dikkat çekmişti.

Kayseri'de Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Şube Müdürlüğü ile İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri yaklaşık bir yıldır takibe aldığı uyuşturucu şebekesine yönelik yaptığı operasyonda İş insanı Mustafa Eraslan gözaltına alındıktan sonra tutuklanmıştı. Daha sonra yapılan mahkemede Mustafa Eraslan ile ilgili tahliye kararı çıkmıştı. Bu karardan bir gün sonra Mustafa Eraslan savcılık itirazı üzerine yeniden tutuklanmış ve cezaevine gönderilmişti. Bugün yapılan duruşmada tutuklu olan Mustafa Eraslan ve diğer tüm sanıklar tahliye edildi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmed Can
Ahmed Can - 1 ay Önce

Kurban Allah için kesilir ve fakir fukaraya, eşe dosta ikram edilir. İnsanların ayağına hayvan kesilince ona kurban denmez. O et de yenmez.

SIRADAKİ HABER

banner340