Kayseri il teşkilatı, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek Mahalli İdari Seçimleri için Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) bünyesinden Bekir Ulu'yu Melikgazi Belediye Meclis Üyeliği'ne aday olarak belirledi.

DEVA Partisi, yerel seçim sürecine hızla adım atmaya devam ederken, Kayseri il teşkilatı da Melikgazi Belediye Meclis Üyeliği için Bekir Ulu'yu aday gösterdi. Ulu, partisinin güvenini kazanarak bölgesindeki yerel yönetimde etkin bir rol üstlenmeyi hedefliyor.

Tedavisi Yapılan Su Tavuğu Doğaya Salındı Tedavisi Yapılan Su Tavuğu Doğaya Salındı

Bekir Ulu, yapılan açıklamada, "Melikgazi ilçemizin gelişimine ve refahına katkı sağlamak adına DEVA Partisi çatısı altında Melikgazi Belediye Meclis Üyeliği'ne aday oldum. Halkımızın destekleriyle birlikte şeffaf, katılımcı ve etkili bir belediyecilik anlayışını hayata geçirmeyi amaçlıyoruz" dedi.

DEVA Partisi, adaylarını belirlerken liyakat, dürüstlük ve toplumun çeşitli kesimlerini temsil edebilme kriterlerine önem verdiğini belirtiyor. Melikgazi ilçesindeki seçmenler, 31 Mart'taki yerel seçimlerde DEVA Partisi'nin adayı Bekir Ulu'yu destekleyerek kendi ilçelerinin geleceğine katkı sağlamayı amaçlıyor.

BEKİR ULU KİMDİR?

Bekir Ulu, 26 yaşında, 12 yaşında yüzde 30 görme kaybı yaşayan bir genç lider. Kayseri Emel Tarcan Görme Engelliler İlkokulu mezunu. Sporda başarı elde ederek milli sporcu unvanını kazandı. Görme engellilere yönelik çeşitli kuruluşlarda aktif rol aldı, yönetim görevlerini üstlendi. DEVA Partisi tarafından Melikgazi Belediye Meclis Üyeliği için aday gösterildi. Engelleri aşarak topluma katkı sağlamaya kararlı bir şekilde ilerliyor.

Editör: SELAHATTİN KARAKOÇ