banner257

SANAYİCİYE GÜÇ KATACAK BİR YÖNETİM GELDİ

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kayseri yönetim kurulu OSB’de seçimleri kazanan Mehmet Yalçın ve yönetimini ziyaret etti.

SANAYİCİYE GÜÇ KATACAK BİR YÖNETİM GELDİ

ASKON Kayseri Başkanı Ali Özcan ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada yeni yönetimin Kayseri adına önemli işler yapacağını belirtti. Özcan, “ASKON Kayseri’nin kuruluşundan bu yana desteklerini esirgemeyen, değerli üyemiz Mehmet Yalçın’a Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı sebebiyle hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sanayicilerimizin sesi olacak, Türkiye’nin gücüne güç katacak olan Mehmet Yalçın Başkanımıza ve kıymetli yönetimine OSB’de muvaffakiyetler diliyorum. Önemli bir vizyon ile güç bir göreve geldiler. Biz kendilerini uzun yıllardır tanıyoruz. Kayseri için elini taşın altına koyduklarına defalarca şahit olduk. Bundan sonraki süreçte de bu duruşlarını devam ettireceklerine eminiz. Kayserimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.

OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın ise ASKON’un şehre kattığı değerlerden bahsederek “Kültepe gibi bir markayı şehrimize kazandıran ASKON yönetimine teşekkür ediyorum. Bundan sonra hep birlikte Kayserimiz için çalışmaya devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2022, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER