banner257

SGK'DAN İDARİ PARA CEZALARI

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın düzenlemiş olduğu, SGK İl Müdürü Mükremin Sürücü’nün konuşmacı olarak katıldığı ''SGK’da İdari Para Cezaları ve Şirket Ortaklarının Durumu'' konulu seminer Kadir Has Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

SGK'DAN İDARİ PARA CEZALARI

Seminere SGK İl Müdürü Mükremin Sürücü , SGK Şeflerinden Levent Yüce, Harun Kekik, Ahmet Ablak ve Kayseri SMMM Odası Yönetim Kurulu üyeleri ile çok sayıda meslek mensubu katıldı. Seminerin açılış konuşması yapan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Oda Başkanı Suat Özsoy, böyle bir toplantının geniş katılımla gerçekleştirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, kurumlar olarak birlik beraberlik içerisinde olmanın, sıkıntıların dile getirilmesi ve çözüme kavuşturulması açısından önem taşıdığını söyledi. Sosyal Güvenlik mevzuatının en karmaşık ve uygulamasının en zor olduğu dönelerden geçildiğini ifade eden Özsoy, bu tür eğitimlerin sıklıkla yapılmasının bu açıdan çok faydalı olduğunu dile getirerek, önümüzdeki günlerde de, e- fatura, e- defter, dönem sonu işlemleri ve iletişim ve liderlik gibi eğitimlerin de olacağını söyledi.

Seminere konuşmacı olarak katılan SGK İl Müdürü Mükremin Sürücü ise, sunumunda idari para cezaları ve 4/B lilerin sigortalılığı ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Sosyal Güvenlik mevzuatı ve uygulamaları hakkında detaylı bilgiler aktaran Sürücü Kurum şefleriyle birlikte mali müşavirlerin sorularını yanıtladı.
 

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2014, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner306