banner257

Ahmet Şafak Konserinde Siyasi İsimler Dikkat Çekti

Sarıoğlan Belediyesi tarafından düzenlenen Ahmet Şafak Konserine Eski Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy, MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir ve MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak gibi isimler yer aldı.

Ahmet Şafak Konserinde Siyasi İsimler Dikkat Çekti

Kayseri Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım'ın tarafından düzenlenen Ahmet Şafak konserine MHP Kayseri Milletvekili ve Dışişleri Komisyon Üyesi İsmail Özdemir, MHP Kayseri Eski İl Başkanı Baki Ersoy ve MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak konserde yer aldı.

MHP Kayseri İl Başkanlığı sosyal medya hesabından yapılan paylaşıma göre, Milletvekili İsmail Özdemir’in, Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ettiği Ahmet Şafak ve Ayşen Kaya’nın sahne aldığı konserde, Vekil Özdemir’in Kayseri’ye özgü türkü ‘Gesi Bağlarını’ Ahmet Şafak ile birlikte seslendirdiği açıklandı.

MHP Kayseri Eski İl Başkanı Baki Ersoy’da sosyal medya üzerinden; “Sarıoğlan Belediye Başkanımız Bekir Ayyıldırım'ın düzenlediği Ahmet Şafak konserine katılarak Sarıoğlan'lı hemşehrimizle bir araya gelerek kucaklaşıp, hasret giderdik. Böyle güzel bir organizasyon yapan Bekir Başkana teşekkür ederim #SEVDAMIZKAYSERİ” notunu paylaştı.
 

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2022, 01:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kaan Iraz
Kaan Iraz - 1 ay Önce

Millet sefalet icinde bunlar konser derdinde...

SIRADAKİ HABER